استرلینگ: نیمه اول خوب بازی نکردیم 

رحیم استرلینگ، ستاره گن سیتی در مورد پیروزی پرگل تیمش برابر وستهام صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رحیم استرلینگ امروز با ثبت هت تریک برابر وستهام، از مرز 50 گل برای سیتی عبور کرده و تبدیل به هشتمین بازیکنی شد که در هفته اول لیگ برتر هت تریک کرده است. سیتی امروز با 5 گل وستهام را مغلوب کرده اما رحیم استرلینگ هم مانند پپ گواردیولا معتقد است نمایش نیمه اول سیتی خیلی خوب نبوده است.

رحیم استرلینگ گفت: "مهم ترین موضوع این بود که فصل را خوب شروع کرده و به پیروزی برسیم. به نظر من از زمان به ثمر رسیدن گل دوم نمایش فوق العاده ای ارائه دادیم. من هر روز سعی می کنم توانایی های خود در گنی را بهبود بخشم. همه ما از جمله من، گابریل ژسوس و ریاض محرز قصد داریم به تیم کمک کنیم.

در نیمه اول شرایط دشوار شد و خوب بازی نکردیم زیرا پاس های ما کمی آرام و نامطمئن بود اما بعد از اینکه ریتم همیشگی را بدست آوردیم، پاس های قوی تری ارسال کرده و موقعیت های بیشتری روی دروازه حریف خلق کردیم و در نهایت موفق شدیم 5 بار دروازه وستهام را باز کنیم. در ترکیب سیتی بازیکنانی وجود دارند که باعث می شوند در تمرینات ما نیز رقابت شدیدی وجود داشته باشد. از اینکه موفق شدم در این دیدار هت تریک کنم بسیار خوشحال هستم.

·  خرید سیالیس اصل ارزانتر از همه جا

·  خرید سیالیس طلایی با بهترین کیفیت

·  خرید قرص سیالیس 98

·  سیالیس قرص قوی و نیرومند زودانزالی

·  فروش ویژه قرص سیالیس ویژه سال 98

·  خرید سیالیس اصل مهر 97

·  خرید زیر قیمت داروی سیالیس اصل انگلیس

·  چه خوراکی هایی میل جنسی مردان را افزایش می دهد؟

·  خرید سیالیس از داروخانه

·  قیمت سیالیس زرد رنگ اصل

·  خرید قرص سمنکس اصل

·  خرید قرص سیالیس دارای هولوگرام و در بسته بندی پلمپ

·  خرید قرص سیالیس ارزانتر از همه جا

·  قرص کپسول پماد دارو تاخیری مردان دور آمدن منی مرد

·  دارویی برای دیر آمدن آب منی و اسپرم مردان هنگام رابطه جنسی

·  مکمل گیاهی دارویی بی خطر برای دور شدن و تاخیر انزال

·  افزایش لذت جنسی بهبود کیفیت انزال در مردان داروی گیاهی سیالیس

·  ورود به صفحه رسمی داروی سیالیس اصل

·  خرید بهترین داروی تاخیری مردان بدون عوارض

·  صفحه خرید داروی تاخیری اورجینال سیالیس

·  خرید قرص سیالیس اورجینال با اشانتیون

·  خرید محرمانه قرص سیالیس اصل

·  ارسال پستی قرص سیالیس در بسته بندی محرمانه

گفتگو با محمد علوی و همسر بحرینی اش

برزای: بازیکنان استقلال برای من نگران شده بودند

آیا فرهاد امید را المپیکی می کند؟

·  ,سیالیس ,قرص ,اصل ,استرلینگ ,مردان ,·  خرید ,قرص سیالیس ,سیالیس اصل ,خرید سیالیس ,نیمه اول

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ رسمی مجتبی کاویان فروشگاه کالا |لباس مردانه و زنانه | قیمت مناسب تولیدکننده تجهیزات روشنایی و نورپردازی led تعمیرات و تعمیر لیبل پرینتر و فیش پرینتر حرارتی لوازم آرایش خانه امن خاطرات شلوار زنانه فروشگاه تخصصی|محصولات ارگانیک دارامان کار و فناوری بهترین فست فود در تهران